Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha van korrektorod nem kell...

Ha van korrektorod nem kell highlighter, ha van bronzosítód akkor nem kell kontúr?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik... Nekem korrektorom is van, amit a szemem alá és a piros területekre, illetve kivilágosításra használok, amíg a highligter mehet a szemzugba, a szemöldökcsontra, a pirosító felé, esetleg az orr hegyére. De persze nem szabad túlzásba vinni.

Én csak bronzosítót használok, mert az tökéletesen megfelel arra a célra, hogy kontúrozzam az arcom.

2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a highligter meg a korrektor teljesen más, abszolút nem helyettesíthető egymással. a korrektor egy bőrszínű krém tulajdonképpen (hígabb vagy sűrűbb), amivel a bőrhibákat feded el, a highligter pedig enyhe fényt adó, áttetsző, kiemelésre szolgáló valami, por vagy krémes állagú.

a bronzosító viszont helyettesítheti a kontúrt, igen.

2016. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!

Még 1:

Ha használok korrektort, kontúrt meg highlighter-t, akkor nem muszáj alapozót? Az annyira soknak tűnik már...

2016. ápr. 10. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát muszájnak nem muszáj, pláne, ha szép a bőröd, de az alapozón sokkal jobban megtapad és és tartósabb lesz a kontúr meg a highlighter, mintha csak puszta bőrre vinnéd fel. vannak már enyhébben fedő, nem maszkszerű alapozók vagy bb krémek is.
2016. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nem muszáj alapozó, de ezek a termékek rendzserint szebben mutatnak az alapozón és könnyebben is felvihetők, mint a csupasz arcra. A legtöbb ilyen termék alap nélkül elég foltos.
2016. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen alaptalan amiket írsz. Ha hétköznap sminekelek,akkor én így csinálom: bb krém, világos korrektor a szem alá,az állra, (highlighter helyett, plussz a karikák miatt) és bronzosító az orcákra. ennyit én elégnek érzek.

Alkalmi sminknél kontúrozok rendesen: alapozó, korrektor, highlighter az arccsont fölé, szemöldök alá, szemzugba, pirosító az arccsontra, bronzosító az arccsont alá.

2016. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!