Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkot lehet drogériákban...

Géllakkot lehet drogériákban kapni?

Figyelt kérdés
Már 1 éve gondolkodom,hogy itthon készítsek géllakkot. Volt már nekem többször is de nem bírok a körmösnél ülni tétlenül 2 órát. Szóval végre rászántam magam és ma megrendeltem egy led lámpát nagyon jó árban. Hétfőtől elkezdek mindent beszerezni hozzá. Szóval az lenne a kérdésem,hogy rossmanban (PL) lehet-e kani géllakkot,primert? És még egy kérdésem lenne: ugye van essence-nek a gel nails at home szettje. És abban gélre rá kell kenni bármilyen körömlakkot majd fedőlakk. Ezt lehet ötvözni,hogy pl veszek egy daimond nails-es 2in1 fedő-és alaplakkot de nem géllakkot viszek fel színnek hanem sima lakkot? Előre is köszönöm a válaszokat

2016. ápr. 23. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2016. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni géllakot...a dm-ben van a miss sportynak,rimmelnek,sally hansennek...kapható olyan amihez kell làmpa és, olyan is amihez nem...a többihez nem tudok hozzàszólni😊
2016. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem géllakk, csak gél HATÁSÚ körömlakk. A géllakk minden esetbe uv fényre köt és megfelelő előkészítés szükséges hozzá.
2016. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem egy-két drogériában de nem találtam. Viszont találtam egy fodrász kellékest,ahol műköröm alapanyagokat is kapni úgyhogy ez szerencsére megoldódott. Ha minden igaz,holnap készítem el az első géllakkomat: mármint az elsőt amit én csinálok :D
2016. máj. 8. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz rossz vége...
2016. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!