Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megfogta a körömlakk a körmöme...

Megfogta a körömlakk a körmömet, hogyan tudnám eltüntetni a színt?

Figyelt kérdés
Vettem egy Crystal Nails kék színű körömlakkot, és az oké, hogy viszonylag sokáig fent marad pattogzás nélkül, de mikor lemosom, picit kékes árnyalatú marad a körmöm. Hogy tudnám eltüntetni ezt a színt? A citrom nem segített sajna :(
2016. ápr. 24. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd lekopik.

Legközelebb használj alá átlátszó lakkot.

2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 réteg lakk nem lesz kicsit sok? így is mindig félek 2 réteget felvinni, nehogy lejöjjön.


érdekes, hogy alapozólakk nélkül is megvoltam eddig minden körömlakkommal. ez az első, ami megfogta a körmöm...

2016. ápr. 24. 13:11
 3/4 Lexy1919 válasza:
Egy gyengébb reszelővel finoman polírozd le a felszínét.
2016. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az egyik körmös ismerősöm, hogy azokkal baj van ami megfogja, de lehet csak a névtelen lakkokra mondja, mert azért ez egy viszonylag erős márka...a Crystal, legalábbis úgy tudom.
2016. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!