Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani JÓ MINŐSÉGŰ...

Tudtok ajánlani JÓ MINŐSÉGŰ ecsetkészletet megfizethető áron? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

ebay, wish.. oldalakról rendelnék inkább

Utánzat is jó, ha tartós és bevált.


2016. ápr. 25. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a real techniques ecsetek és kopijaik is jók állítólag. egyiket se próbáltam, de azt hallottam nem rosszak
2016. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lexy1919 válasza:
ebayről rendeltem eredti real technich ecseteket és nekem beváltak nagyon jók, szintén onnan rendeltem még no name kabuki ecsetkészletet ami szerintem egy sigma készlet utánzat már használom jó ideje és eddig jónak bizonyultaK.
2016. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szemhéjpúder paletta, amiben nincsenek káros összetevők.. sajnos nekem az INIKA és a NVEY ECO hoz hasonló márkák túl drágák :(
2016. máj. 4. 14:24
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2016. máj. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!