Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lanyok! Szerintetek hasznaljak...

Lanyok! Szerintetek hasznaljak a tablofotozasra tust, vagy nem kell?

Figyelt kérdés
Alt isk. 8.oszt. tablofotozas

2016. máj. 1. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen meg boven raer a tus es barmi mas. Szerintem festek nelkul is szep leszel a tablon :)
2016. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy jól áll-e :)

Ha rejtett szemed van ,inkább mellőzd! :) Viszont ha te sminkkel érzed magad jól ,ne hallgass másra, viseld bátran! :)

Végül is ,kit érdekel más véleménye ,ha te jobban érzed magad sminkkel ,ezáltal boldogabb vagy? Ha meg boldog vagy, gyönyörű leszel! ÉS jól is sikerül a képed ,majd ha ránézel ,nem csak olyan semmilyen érzés vesz hatalmába, hanem boldoggá tesz ismét a kép. Szóval egy szó,mint száz: ha szeretnéd ,viseld! :)

2016. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha amúgy szoktál, igen

különben szerintem felesleges, a tablón olyannak kéne kinézned, amilyennek amúgy

szóval én nem látom értelmét a túlzott sminkelésnek, de tudom, hogy sokan csinálják

nálunk a tablón volt 1-2 lány, akiket alig lehetett felismerni

persze tudom, hogy te most csak a tust kérdezted és az nem akkora változás azért, de akkor is azt tanácsolnám, hogy a képen is úgy nézz ki, ahogy általában szoktál

2016. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tust, vagy kádat feltétlen!

De csak külsőleg és vízzel!

;) :D

2016. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!