Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan válasszak a bőröm...

Hogyan válasszak a bőröm színével megegyező alapozót?

Figyelt kérdés

Pattanásos, problémás bőröm van, és valamivel el kell fednem. Tudom, alapozóval is látszik hogy ronda a bőröm, de távolról legalább nem virít (voltam már bőrgyógyásznál, antibiotikumot, cinket és A-vitamint szedetett velem, de hiába. Most elküldött nőgyógyászhoz hormonvizsgálatra, de odáig még nem jutottam el). Itt van már 3 alapozó, és mindegyiknek rossz a színe. Felkenem az arcomra, ott jónak tűnik, aztán csak azt látom, hogy virít a fejem, mert teljesen más színű, mint az állam vonala, a nyakam. Szóval ne az arcom, hanem a állvonalam színe alapján válasszak alapozót? Én állandóan mellé nyúlok... hogyan válasszak alapozót, ami jó lesz végre? :(

Itt sorakozik 2 L'oréal, 1 Maxfactor, mind rossz színben...


2016. máj. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni a tesztert a boltban. Az alapozóra fixáló púder is kell, különben lefolyik, lekopik, vagy kompaktot kell venni, ami egyben fixál is.


A meglévőeket megpróbálhatod összekeverni, hátha jobb lesz a szín, vagy keress meg egy sminkest, pl. a Macben, ő segít választani, ott vannak különféle erősségű cuccok fedésben is.

2016. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesztereket probald ki a nyakad es az allad talalkozasanal. Vagy nekem most garnier bb kremem van kimondottan pattanasos borre valo. Ha nagyon vilagos a borod akkor szerintem sima pudert hasznalj alapozokent abbol vannak nagyon vilagosak is.

Ha gonolod probald ki a garnier pure acrradirjat vagy a brush-ot aminek gumi sortei vannak. Nekem ez joval csokkentette a pattanasaim szamat es a nyomokat is eltuntette.

2016. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel viszed fel? Ecsettel?
2016. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvastam néhány tippet :)

2016. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen árban gondolkozol, de ha bemész a MAC-be, ott segítenek kiválasztani a jó színű, állagú alapozót.
2016. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyakadra kell felkenni, aztán kimenni természetes fénybe, és ott megnézni, mivel a drogériás fények igencsak csalókák tudnak lenni, én is megszívtam már velük. Illetve ha már megvan az alapozó, akkor érdemes az állad vonalánál, és a nyakadnál is eldolgozni, hogy ne legyen olyan, mint egy maszk.
2016. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!