Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek semmilyen színes rúzs nem áll jól?

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem, hogy semmilyen szín nem áll jól.

A színek többségét a bőr/szem/hajszínem kizárja, aztán ami még tetszene az kb. az élénk piros és a bordó.

Szalagavatón világosabb rózsaszínt kent a kozmetikus, aki sminkelt, de az sem tetszett magamon.

Nem azért mert csúnyán kenem fel, hanem egyszerűen nem áll jól.

Lehet, hogy az arcszerkezetem vagy a szám formája a ludas? Lehetséges, hogy jobb ha inkább nem akarom kihangsúlyozni a számat. :D Van még sorstársam?


Amiben szépnek látom magam, az a nude szájfény. Nude rúzsokat még nem mertem venni, mert nem tudom melyik passzolna, tesztert meg nem akarok a számra kenni.


Alapból amúgy nagyon világos a szám, szinte nem is látszik, mintha sose lenne benne vér. Felső ajkam íves és vastagabb talán mint az alsó egy kicsivel, az alsó meg olyan szélesebb vagy nem is tudom...



2016. máj. 23. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy ne lenne alkalmas szín neked.


Menj el a MAC-hez, ha teheted - pl. a Westendben van boltjuk, ott minden tesztert meg applikátort fertőtlenítenek, profi tanácsot kapsz és ki is próbálhatsz mindent.

2016. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vki0824 ***** válasza:
En hasonlóan jártam mint te. Kipróbáltam az összes létező szint es egyik sem tetszett magamon. Viszont anyukám vett nekem egy nude ruzst es azt imádtam. Kipróbáltam száj fényben es matt illetve kicsit csillogosabb változatban es azok is szépek voltak. Végre találtam egy szint!! :D
2016. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen problemam van nekem is :( nekem is halvany szinu a szam, es vettem mar nude szineket, azt mondjak nem all jol. Vettem pirosat,lilat az sem tetszett senkinek, a pinkre is azt mondtak, hogy nem szep, a baba rozsaszinekre is. Akkor ilyenkor mi van? :)
2016. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!