Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan húzzam ki a szememet...

Hogyan húzzam ki a szememet szemceruzával, úgy, hogy vékony legyen, és ne keltsen rocker hatást?

Figyelt kérdés
Nos,szőke hosszú hajam van,nem hallgatok rockot,és szeretném kihúzni a szememet feketével,csak nem akarom azt,hogy túl vastag legyen,és azt a hatást keltse.Csak szeretném,hogy a szemem kicsit nagyobbnak tűnjön,és hogy kiemelje,de nemtudom hogyan csinálja.Esetleg csak a szemhéjamon húzzam ki?Vagy hogyan?Help! :(
2008. szept. 25. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hegyezd ki jól a szemceruzát. Vagy csak az alsó szemhéjadnál húzd ki a szempilláid felett. Esetleg ajánlom a sminktetoválást, megcsinálják amilyenre kéred és tartós, 1-3 évig tart.
2008. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pl.egyik nap,mikor nem kell emberek közé menned később,próbáld ki,hogy éles helyzetben,sikerüljön rosszul!nézd meg,mi áll jól neked!
2008. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy feketére fested a szemedet nem fognak az emberek rockernek nézni, ahoz hozzá tartozik a ruha, kiegészítők és egyebek.De ha nem akarod hogy nagyon erős fekete legyen a szemed akkor alul húzd ki vékonyan szemceruzával, felül meg tussal de azt is csak vékonyan,és emelett még valami halvány színt is vihetsz a szemhéjadra.
2008. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm nagyon vastagon szokta kihúzni a szemét, mégsem nézi senki rockernek. Ez nem azon múlik :)

De mint ahogy valaki mondta, hegyezd ki jól. A másik, hogy amikor hideg van akkor az én szemcerkám keményebb és akkor könnyebb vele vékony vonalat húzni :)

2008. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogyan húzod ki a szemed, nem ettől leszel rocker. :) A fekete szemceruza egyébként nemhogy nagyítaná, hanem kicsinyíti a szemed, főleg ha határozott, erős kontúrt húzol vele.
2008. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam nagyítani, hogy szempillaspirálozok és alul középen egy vékony és RöVid csíkot húzok a miniszempilláim alá. :D:D:D Tudom hogy hülyén hangzik, de tényleg igy szoktam. És tuti a hatása!
2009. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!