Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövésel kapcsolatos...

Fülbelövésel kapcsolatos kérdéseimre tudtok válaszokat adni (lent)?

Figyelt kérdés

Van 1-1 luk mindkét fülemben. Kiskoromban anyuék kilövették, a szokásos dolog...

Szeretnék az egyik fülembe még egy lukat a másik mellé.

Mindenképp profihoz mennék. Pl. West endi tatto&piercing üzletre gondoltam...

Aki mostanában csináltatott a szokásos luk mellé még egyet:

Mennyire fájt? Azt is olvastam, hogy belövéssel fájdalommentes.

Milyen érzés volt? Féltetek előtte?

Volt valami probléma?

Ha nem lenne halál félelmem a tűktől és a fájdalomtól születésem óta, már rég megcsináltattam volna.

Köszi a válaszokat. Azt is írjátok, mikor csinálták légyszi:)

16/N



2016. máj. 25. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok fül piercingem van, és ezek közül a fülcimpán valók fájtak a legkevésbé. Ezek lőve vannak a többi tűvel van átszúrva, tűvel biztonságosabb,de cimpán nyugodtan lövetheted, viszont máshol ne. Egy egytől tízig terjedő skálán, ahol a 10 a legfájdalmasabbat és az 1 az egyáltalán nem fájdalmasat jelöli, olyan 2-es volt a fájdalom és nem volt semmi probléma
2016. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sok a fülbevalóm. Amiket a cimpába lövettem pluszba abszolút nem fájtak, nem is éreztem, hogy lőtték, csak hallottam a kattanást. A porcba is lövettem, semmi bajom nem volt tőle, ott azért már éreztem, hogy átment a fülbevaló, de nem volt vészes. Ha rendesen fertőtleníted majd nem lesz gond.

Előtte én féltem, de mindig amikor lövik kinézek magamnak egy pontot a szalonban..lehet az óra, egy tapétadísz, bármi. A lényeg, hogy ne parázz rá :)

Az első pluszt 14 évesen lövettem, a másodikat 17 évesen és fel, a porcba is 17 évesen lövettem. Az alapok meg már megvoltak kicsi koromban.

2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp se menj a westendtattoo-ba!

Ha csak simán cimpába akarsz második lyukat, akkor egy kozmetikus is megcsinálja neked.

Maga a belövés cimpába sem fájdalommentes, mert érezni, de nagyon csekély a fájdalom.

Alapból egy testékszerező nem lő fület, csak szúr. Egy profi kozmetikus meg nem a régi rugós rendszert használja, hanem a modern kapszulásat.

Ha testékszerezőhöz akarsz menni, akkor ő szúrni fogja, de az sem vészes, elhiheted.

Cimpánál a gyógyulás is viszonylag gyors, de azért célszerű odafigyelni.

Viszont sok helyen csak párban csinálnak ékszert. Tehát nem egy lyukat, hanem kettőt. Ezeken a helyeken is lehet kérni, hogy csak 1 legyen, de kettőt kell fizetni. Itt viszont 99%, hogy a régi rugós pisztolyos belövéssel dolgoznak.

Más a két rendszer.

Szóval, ha profit akarsz, akkor semmiképp ne menj a westend tattoo-ba!

A fájdalomtól és a tűktől ne legyen félelmed. A fájdalom elmúlik, a tű helyett meg képzelj mást ;)

2016. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi a baj a Westendessel?

Ne haragudj, de nehéz elképzelni, hogy egy kozmetikus jobban ért a fülbelövéshez, mint egy kizárólag ilyesmikkel foglalkozó szalonban dolgozó ember.

Több ismerősöm is ott csináltatta.


Mennyi az esélye annak, hogy félresikerül?


Köszi az eddigi válaszokat! Még jöjjenek! :)

2016. máj. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!