Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki használt már víz alapú...

Ki használt már víz alapú matricát? Ami teljes kormot fed?

Figyelt kérdés

Kis matricákat használtam csak eddig.

Viszont ami teljes koromre való az számomra kérdéses ..Hogyan fedi le a körmöt úgy hogy ne legyen se ráncos és a szélei is szépek legyenek? Köszi a válaszokat.



2016. máj. 27. 10:33
 1/4 anonim válasza:
Még nem használtam, viszont sok videót láttam már. Ugye beaztatja a vízbe, valami alaplakkot felken és elvileg arra fog tapadni. A köröm melletti bőr résznél levágja, és azt hiszem koromlakklemosoval igazítja formára. A köröm végénél pedig lereszeli. De amúgy ha rákeresel neten biztos találsz rá példákat, videókat hogy hogyan csináljak! :)
2016. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom mi az a valami amivel a korom agyal javítanak a formán ...
2016. jún. 12. 21:04
 3/4 anonim válasza:
Ecset. Gondolom pont a körömlakk formalasahoz van ilyen. Én is most keresek, hogy a körömágybőr előtti részt tudjam formálni. Szerintem nézd meg pl Rossmanban vagy Dmben.
2016. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ecset ecset

De az ecset simán nem elég.

Talán aceton?

2016. jún. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!