Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hany evesen volt...

Nektek hany evesen volt eloszor mukormotok?

Figyelt kérdés

Nektek hány évesen volt először műkörmötök? És nost hány évesek vagytok? Szerintetek az a nem hegyes hanem a kisebb köröm valami élénk színnel nagyon durva lenne? Nem akarok termeszet elleneset mar volt mu mu kormom(tudjatok azokat amiket csak ragasztoval kell feltenni!) es csak nyarra, esetleg suluba ilyen francia vagy gyongyhaz?

13/L


2016. máj. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek? A saját körmödet is meg lehet csinálni, csináltatni nagyon szépen. Vagy gél lakk.

Teljesen felesleges a műköröm.

2016. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15-18 éves korom között géllak. Sokszor tört a körmöm, meg ha ideges voltam, rágtam is (erről akkor szoktam le). Általában halvány, egyszínű volt, a gyűrűsön volt talán kő vagy festés (virág vagy ilyesmi).

Utána zselés töltött körmöm lett, a mai napig az van.


A felragasztósat felejtsd el, a ragasztó tönkre teszi a körmöd.

26/N

2016. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt, nekem van sajátom és azt ápolom, sokkal szebb mint egy mű.
2016. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évesen volt először.

24/L

2016. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 17 évesen volt a szalagavatómkor. Gyűlöltem. Tönkre vágta a sajátomat, nem tudtam vele "élni". Arra az időre fel volt függesztve a gitározás és a hegedülés is.. A körmömet meg csak középsulitól festem, mert az általánosban tilos volt. e teljesen felesleges a műköröm..a sajátodat is meg lehet csinálni és még olcsóbb is.
2016. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen volt először. de nem szerettem nagyon roncsolta a saját körmeim, igaz tip+zselé volt.

géllakot jobban ajánlom.

2016. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen kipróbáltam az épített műkörmöt kíváncsiságból. Hát... mint akinek lebénult a keze, kb úgy használtam :D a cipzárt nem bírtam felhúzni, és én is hegedülök, na az kizárva, ha ilyen hosszúak a körmeid. Amikor beütöttem, féltem, hogy úristenmostesikleazegészkörmömúgyahogyvan. Nem jött be. Most szalagavatóra és ballagásra csináltattam 1-1 nagyon egyszerű, egyszínű géllakkot, volt benne pici kő/csillogós festék, az még oké is volt.

Másnak 4hét alatt alig nő le és szép, nekem meg olyan gyorsan nő, hogy 1 hét után a körmöm felénél jár, 2 hét után pedig már olyan hosszú, hogy nem tudok vele írni, rendesen fogni stb.

Jobban szeretem a sajátomat. Így nekem nem is éri meg hetente újat csináltatni, hogy ennyire gyorsan nő.

2016. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 és 16 éves korom között rendszeresen volt. 15 évesen pedig már hosszú (de azért nem túlságosan) hegyes műkörmökkel rohangáltam, nagyon imádtam. Közben a körömrágásról is leszoktam, pedig mióta az eszemet tudom rágtam előtte.

Azóta csak hébe-hóba van műkörmöm, most épp 1,5 kihagyás után megint lesz. Egyébként a saját körmeim is tök jók, persze kellett egy kis idő, míg megerősödtek, de így 10 év körömrágás, és pár év műköröm után most meglepően erősek, és nagyon hosszúra meg tudnak nőni, szóval ki merném jelenteni, hogy nem károsították a saját körmeimet. Most 19 vagyok amúgy, de nem tudom ez miért lényeges. :D


Szerintem nem durva az, amiről te írtál, nekem néha tényleg nagyon csicsás körmeim voltak régebben. :D Amit e akarsz, az aranyos szerintem, éppen illik egy 13 éveshez, bár nem tudom, a saját körmeiddel mi bajod van.

2016. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minek 13 évesen? igen, nagyon durva. fesd ki a saját körmödet körömlakkal. ha meg hosszabbra vágysz, növeszd meg.
2016. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!