Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Púder helyett használhatok...

Púder helyett használhatok hintőport?

Figyelt kérdés
Hétfőn fotózás lesz a suliban és csúnya az arcbőröm, arra gondoltam, BB krém + rá a hintőpor. Valahol olvastam hogy hintőpor is jó púder helyett de nem tudom hogy ez most hülyeség vagy nem. Ja, meg hogy mindegy milyen hintőport teszek rá? Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)

2016. máj. 28. 19:18
 1/5 anonim válasza:
Én nem ajánlom a hintőport a színe miatt. Viszont, ha meg tudod csinálni a sminked úgy, hogy ne látszódjon a fehér hintőpor, akkor szerintem nyugodtan használhatod.
2016. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire szeretnéd használni. Ha csak mattosítani akarod a bb-t, akkor ok, de vekonyan tedd fel, hogy ne legyél túl fehér. De fedést ne várj tőle. A púder ugyebár azért jó, mert elfedi a hibákat.
2016. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz. Egy időben én is ezt használtam míg nem vettem rendes púdert. Teljesen jól működött, és nekem a púderem is ilyen transzparent púder, szóval sok különbség nem volt. :D
2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max akkor jó a hintőpor ha hasonlóan világos bőröd van. Másképp fényképeken látszani fog. És csak mattít, szárítja a bőrt, mást nem csinál. Ha fedés kell akkor alapozó, korrektor kell neked.
2016. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvolt ma a fotózás, mivel nagyon világos bőröm van, meg se látszott a hintőpor :) Am igen, mattítani szerettem volna vele :)

Csak sajnos mire sorra kerültem a fotózáson, a nagy melegben leizzadtam az orrom alól az egész cuccot, picit furán nézhettem ki :'D Nah sebaj

2016. máj. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!