Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az természetes, hogy a Garnier...

Az természetes, hogy a Garnier BB alapozó ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 1 éves Garnier BB krémem. Sosem használtam ilyesmit (29 éves létemre), de ma elhatároztam, hogy kipróbálom :) Felkentem és pár perc múlva azt láttam, hogy nem sima a krém az arcomon, hanem inkább szemcsés. Másnak is ilyen, csak messziről nem látszik? Vagy az a gond, hogy régi a cucc?

Egyébként mi a véleményetek erről a krémről? Nyáron a 40 fokban nem folyik le az egész? Én attól félnék a legjobban :))


2016. máj. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Radírozd le előtte az arcod. Biztos szárítja a krém, milyen a bőrtípusod?
2016. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostál előtte arcot? Hidratáltál?
2016. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem mostam arcot, nem is kentem be semmivel. Kellett volna ezek szerint. A bőrtípusom szerintem normál, bár a homlokom eléggé fénylik. Meg mostanában eléggé ki van száradva az állam. Nem tudom, sose használtam ilyen kütyüket :)
2016. máj. 29. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A Garnier BB inkább olajos bőrre való, radírozz (hetente egyszer), naponta hidratálj. De ajánlom, hogy szerezz be egy újat. Ha drogériákban próbálod, akkor kenj egy kicsit az arcod legszárazabb pontjára, ha pár perc múlva sem lesz szemcsés, akkor az a neked való.
2016. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezeket a termékeket minnél előbb el kell használni lehet,hogy már lejárt ,de ha nem ,akkor próbálkozz úgy vele,hogy ne kenf ,hanem ütögesd bele az arcodba kézzel,de a legjobb a sminkszivaccsal csinálod,az ember nem tudja megállapítani a pontos bőrtipusát,a kozmetikus meg tudja mondani én azt hittem,hogy száraz a bőröm aztán kiderült,hogy nem tehát az nagyon függ,hogy milyen bőrtipusú terméket veszel a garniernek sok bb kréme van van 35+,van olajos,normál,és száraz bőrre,amúgy nagyon fontos ,hogy elötte tisztítsd le az arcod vagy micellás vízzel vagy sima vízzel és egy kicsit vizezd be az ujjad úgy szépen beleépül az arcbőrödbe:).
2016. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!