Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud nekem szuper...

Valaki tud nekem szuper folyékony rúzst ajánlani?

Figyelt kérdés
Főleg matt érdekelne, az sem baj ha netről kell rendelni, csak ne legyen csillagászati összeg. Eddig ami legjobban bejött az az Essence longlasting folyékony rúzsa, csodaszép színe van csak egyáltalán nem longlasting XD Létezik olyan folyékony rúzs, ami nagyon tartós (minimális kajálásnál nem kenődik el iszonyatosan), vagy inkább a sima rúzs tartósabb?

2016. jún. 3. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lovely! extra lasting folyékony rúzs :D 650 ft és egy csoda, órákig mozdulatlan, mattra szárad. csak mostanában alig találok :( remélem nem limitált volt,mert akkor nagyon mérges leszek :D
2016. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesóm most rendelt aliról több színben. Szappannal és erős dörzsöléssel jött csak le. Matt és olcsó volt nagyon. Linket nem tudok sajnos.
2016. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam:

[link]

2016. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyx matte lip cream
2016. jún. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😃 Az alisat én is ismertem, és tényleg nehezen jön le, de nekem az túl ragacsos volt, kényelmetlen egész napi használatra. A többit viszont majd megnézem 😃
2016. jún. 4. 15:50
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom mi a csillagászati összeg, de Lime Crime folyékony matt rúzsok !!! A legjobbak.1 perc alatt megszárad, 6-8órát biztosan fentmarad evés-ivás mellet. teljesen matt és szép színekben kapható. csak ajánlani tudom, nekem 6 színben van meg és mindegyikkel elégedett vagyok 100%-ban.

[link]

2016. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, sajnos ez már drága nekem, főleg hogy még a szállítás is hozzájön :(
2016. júl. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!