Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök pc-hez vel kapcsolatban...

Köldök pc-hez vel kapcsolatban kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Január végén csináltattam köldök pc-t,2 hónapja gennyes de sós vízzel borogattam de mint ha semmit sem használna, ma felkeltem és tiszta gennyes volt és vérzett eléggé de kivenni meg nem akarom mert az elsőt már kivettem, benőtt és ezt újra csináltattam (westendbe) Nem gyulladt és votlam is már a szalonban pár hete, és azt mondták h nem látnák h baja lenne, csak borogassam. Tanácsok? :/
2016. jún. 17. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vérzik menj vissza, az már nem játék, gyógyulás közben enyémen is volt valami gennynek látszó cucc de egy kis sárgás váladék természetes.
2016. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!