Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyire természet...

Szerintetek mennyire természetellenes ha egy nő festi magát?

Figyelt kérdés

Egyik nap amikor ki voltam festve és a barátomat kérdeztem, hogy tetszik, azt mondta hogy így műszép vagyok, műnő....Mert ki vagyok festve.

Nem hordok pedig kiló vakolatot, vékony alapozó, szemceruza, spirál, és kis szájfény vagy rúzs....

Én szeretem magam festeni mértékkel, és mások is dicsérik milyen jól áll kihúzva a szemem, hogy jól nézek ki.

Én ezért kissé rosszul esett, hogy ezt mondta. Nem volt az sok azokhoz képest, akiket sminkvideókban látni, hogy vödör festéket tesznek magukra.

Egy pasi ismerősöm is a természetes szépségről papolt, ehhez képest akire rá van kattanva csaj az is festi magát, pont ugyanannyira mint én....Most akkor miről beszélünk??

És a pasim is dicsért már meg nőket társaságból milyen szépek akik szintén ki volta festve.....

Ha a sminkelés ''műnőségnek'' számít, miért buknak a neten is az ilyen agyon vakolt macákra a srácok, és irkálják nekik ilyen meg olyan szépek? Lehet élőben nem is látta őket egyikük sem.


Szóval, az ha valaki festi magát, az már műnőnek számít, az természetellenes?


26/N, a pasim 35/F



2016. jún. 19. 01:40
 1/7 anonim válasza:
0%
Én nem festem magam és 16 éves létemre még nem voltam emberek kozott kifestve. Büszke vagyok erre.
2016. jún. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs azzal ha festi magát, persze normális mértékig. A leírásod alapján a te sminkeddel semmi baj nincs.
2016. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít műnőnek, pláne az a mennyiség, amennyit te magadra kensz. A pasid lehetett volna kicsit kedvesebb is.
2016. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz angolul?


[link]


A természetes sminkekre azt hiszik a pasik, hogy nincs rajtuk smink. Nekik csak a vakolás meg a piros rúzs a smink. Mivel azokat a nőket nem látja készülődni, azt hiteti el magával, hogy nem viselnek sminket.

2016. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, kedvencem, már nem tudom hol láttam de egy ilyen komment volt hogy "a lányoknak nem kéne sminkelniük, a természetes szépség sokkal jobb, ott van pl Kim Kardashian"
2016. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek sminkelni, sőt nem is igazán mennék el smink nélkül sehova. A szemeimet húzom ki picit "cicásan", plusz teszek szempillaspirált, alapozót, pirosítót az arcomra, és a szemöldökömet kihúzom (mert alapból túl világos). Nem tartom túlzásnak, mégis változóak a vélemények. Volt, akitől azt kaptam, hogy szerinte természetes szépségnek nézek ki (tehát abszolút normális sminknek tartotta), de van, akik már "műnek" titulálnak. Bennem sajnos túl nagy megfelelési kényszer van, úgyhogy zavarnak a negatív vélemények, de változtatni nem fogok, mert magamnak többé-kevésbé így felelek meg. Szerintem ne foglalkozz azzal, ha ezt "műszép"-nek tartják. A barátodnak is mondd meg, hogy neked ez így jó. :) Egyébként is azt mondják, hogy a smink lényege az arcunk legelőnyösebb, legszebb részeinek kihangsúlyozása.
2016. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok különbözők... Kinek a pap, kinek a papné...


Azazhogy: mindenkinek más az ízlése...

2018. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!