Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a fülbevalós...

Mit gondoltok a fülbevalós fiúkról?

Figyelt kérdés
Ha veletek szemben jön az utcán egy mind a két fülében fekete fülbevalót hordó 15 éves fiú, mit gondootok róla? Azért kérdezem mert én is szeretnék fülbevalót, később az emos stítusba is szeretnék belekóstolni (festett haj, tetkó, piercing, fültágító stb), csak attól félek hogy a szüleim meg az ismerőseim mit szólnak hozzá...

2016. jún. 19. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha így állsz a dologhoz hogy mit gondolnak rólad a többiek fölösleges egyáltalán bármi stílust felvenned.Én se vagyok egy tucat ember(vállig erő fekete haj,piercing meg tetoválás)mégse érdekel a többiek véleménye még családtagoké se.Öltözködj úgy meg hord azt amit akarsz.
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nekem nem tetszenek.
2016. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
Szerintem visszataszító, és abszolút nem férfias. Règen a rabszolgák hordtak fülbevalót.
2016. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem túl férfias és nekem például személy szerint nem jön be. Lehet valakinek igen. Viszont ha neked tetszik, akkor csináld. Bár szerintem, ha annyira nem vagy még biztos benne, hogy nem csak a családod, ismerőseid elítélésétől félsz, hanem konkrétan közvélemény-kutatást csinálsz itt, akkor inkább várj még egy kicsit és bizonyosodj meg arról, hogy ezt akarod. Mert a festett hajjal lehet mit csinálni utólag, meg a piercinget is ki lehet venni, de azért mielőtt mindenfélét magadra varratsz gondold át. Szóval gondold át, és ha tényleg ezt akarod, akkor csináld meg. Abban a stílusban tuti lesz olyan, akinek ez bejön.
2016. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, mert nekem is ilyen az ízlésem ^^ Viszont az első válaszolónak igaza van.

14/L

(Ja, és az nem emos, hanem emo)

2016. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem tetszik,bár nem mindenkin. Mindkét fülbe már nem néz ki jól. Ha csak az egyikbe van,sokkal jobb:) (Szerintem.)

14L

2016. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Figyi minden ok csak fültágitót ne!Am tök király ha egy fiúnak van fülbevalója
2016. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de simán belevágtam a fültágítóba, mert bem érdekel mit gondolnak mások. Ezen kívül még ki vsn szúrva több helyen a fülem. Én így szeretem. Ha te is szeretnéd, tedd meg és ne mások véleményével foglalkozz
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Úú,imádom az olyan pasikat.

És számomra a fekete haj a legvonzóbb:D

A fültágító meg szerintem visszataszító kissé,de ez a te döntésed

L

2016. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
EMOS:"""DDDD
2018. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!