Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiskoromban amikor bárányhimlő...

Kiskoromban amikor bárányhimlős voltam elkapartam a sebeket az orrom közepén a homlokom közepén és az államon nagyon rossz mert feltűnő de nagyon és ez eltorzítja az arcom?!

Figyelt kérdés
Alapozom az arcom de ezek latszanak így is esetleg valami ötlet,hogy milyen alapozóval,vagy valamilyen sminkel hogyan lehet eltüntetni?! de amúgy szerintem ez lehetetlen de hátha van valami..amúgy 14|l. Modellkedem előre is köszönöm a választ

2016. jún. 21. 20:02
 1/2 A kérdező kommentje:
És amúgy azt is tudom,hogy 14 évesen nem is szabad és nem is kell alapozni az arcot de ez van egyszerűen ronda vagyok ennyi'.
2016. jún. 21. 20:09
 2/2 anonim ***** válasza:
MAC alapozóval próbáld. Annak erős a fedése, hosszan tartó és van benne fényvédő is.
2016. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!