Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha alapozo ala nem rakok...

Ha alapozo ala nem rakok kremet baj?

Figyelt kérdés

Mennem kell valajova de nincs itthon semmilyen arc krem semmi.....

Száj szolozsir van az jó?


2016. jún. 21. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Bekennéd szőlőzsírral a fejed??


Miért nincs otthon krém? Minek sminkelsz, ha nem ápolod a bőröd?

2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem is ertem hogy tudsz elni hidratalo nelkul, foleg, ha meg sminkelsz is. Ne kenj szolozsirt a fejedre! Inkabb szerezz be egy hidratalot, mivel nyar van ezert lehetoleg legyen benne fenyvedo is
2016. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Miért kéne mindenkinek hidratáló? Úgy mondjátok, mintha kötelező lenne. Az én bőröm a zsírosra valót se szívja be, másnap is löki ki a bőröm.
2016. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kajaj ugy mondjak mintha a vilag vege lenne 😂
2016. jún. 21. 22:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert a hidratálás a bőrápolás része. Ha nem tisztítja, hidratálja rendszeresen a bőrét, hogy nézhet ki sminkben?


Mintha koszos, szakadt körmökre lakkot raknál.

2016. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Hidratáló annak kell akinek száraz a bőre. Ha nem az akkor nem kell. Szőlőzsír meg nagyon nem jó a bőrnek.
2016. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy tévhit, minden bőrtípusnak kell a hidratálás.
2016. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélsz, 6-os, mindenkinek kell a hidratálás. Nekem kombinált bőröm van, és igen, még nekem is szükségem van rá, ez az alapja mindennek.
2016. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mondjatok olyan hidratálókrémet(crueltryfree-t), amitől nem kezd el sírni a zsírosbőröm, hogy miért kínzom vele:D
2016. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell alá krém főleg nyáron nem esetleg primer -t használj alá ! ESte pedig amikor lemosod a sminked arc lemosóval utána kend be valami frissítő hidratáló krémmel!
2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!