Nyáron alapozó?

Figyelt kérdés

problémás a bőröm,piros foltokkal,menstruáció előtt pedig mindig kijön 3-4 pattanás.. ha itthon vagyok hétvégén sose használok alapozót,de munkahelyre ugy megyek,zavarna ha nem lenne rajtam. ti is használtok alapozót? ha igen,utána mivel ápoljátok a bőrötöket hogy ne roncsolódjon annyira?

21



2016. jún. 23. 09:16
 1/6 piriiiii ***** válasza:
25%
Szoktam használni, bár nekem nem olyan vészes szerencsére a bőröm, így általában nem is valami sokat kenek fel, csak itt-ott, halványan. Lehetőségekhez mérten nem hagyom magamon sokáig, alaposan lemosom. Almaecettel szoktam átitatni a bőrömet, az nagyon jót tesz neki, aztán mézet teszek rá kb 20 percre. Néha átdörzsölöm egy kis szódabikarbónával. Szerintem ez a 3 cucc együtt tökéletesen megfelel. Meg persze arckrém hidratálóként.
2016. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajtam is sokszor van alapozó,de most rávettem magam ,hogy nyáron nem lesz.Sokkal szebb lett a bőröm azóta.
2016. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Használok nyáron is. Bár elég vékonyan. És sokszor csak oda kenek, ahol gázos a bőröm, pl. orr, áll. Nem lesz tőle rosszabb a bőröm.
2016. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha kényelmes viselet, használj nyugodtan, egy jó összetevőjű alapozótól nem lesz a bőrödnek semmi baja. Én szoktam nyáron is, de van, hogy csak korrektort teszek fel, mikor milyen kedvem van reggel.

Ápolás mindig ugyanúgy működik nálam, ha van smink rajtam aznap, ha nincs, nyilván, ha van smink, akkor annyiban különbözik, hogy előbb azt lemosom, mielőtt megmosom az arcom és felkenem a bőrápoló termékeket.

2016. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Használok alapozót. Nem roncsolja a bőröm (nem használnám, ha ezt tenné).


Utána nem csinálok semmit. 3-4 naponta hámlasztok és feldobok egy pakolást, de ez a sminktől független.

2016. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem alapozó helyett inkább BB krémet használj, legalábbis én most nyáron lecseréltem az alapozót BB krémre, és azóta nagyon sokat javult az arcom. Nekem ilyen Garnier-es Pure Active van, ez direkt zsíros, problémás bőrre van kifejlesztve. És hát ugye az alapozó eléggé eltömíti a pórusokat stb. és hát nyáron nem túl "kényelmes". Szóval a BB krémet bátran ajánlom!:) 14/L
2016. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!