Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen hogyan sminkeljem...

15 évesen hogyan sminkeljem magam (suliba is)?

Figyelt kérdés
Idáig nem sminkeltem magam max csak szempillaspirál, és most jön az új suli és most már szeretnék smineklni. Csak 9.-be hogy sminkeljem magam hogy elfogadható legyen? Ja és a hajammal is szeretnék majd kezdeni valamit csak nem tudom mi?

2016. jún. 23. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajadat néha göndörítsd be kicsit , hogy természetesen szép legyen .

Sminkbe pedig BB krém , egy kis spirál barna szemceruzával enyhén kihúzva , szádra pedig bézs szájfény vagy sima !

Én így sminkeltem magam kilencedikbe .

2016. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy vékony tusvonal, és egy leheletnyi szájfény, bőrhibákra (ha vannaķ) korrektor
2016. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a hajamat sokszor befonom éjszakára És így reggel hullámos lesz,nagyon szeretem úgy.Egyébként BBkrém,nude árnyalatú szemhéjpúder,Egy kis szempillaspirál esetleg barna szemceruza ahogy már előttem is írták.És vègül csillogós szájfény vagy valami nude rúzs.
2016. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korrektor, szempillaspirál, szemceruza vagy tus vékonyan, szájfény/színezett ajakápoló/visszafogott nude rúzs.
2016. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

BB krémet ne használj, nem tesz jót a bőrödnek. Egyébként változatosan sminkeld magad, valamikor a szàdra, valamikor a szemedet hangsúlyozd. Ha a szem a lényeg: korrektor, puder, szemceruza (elfüstösítve akár) spirál, visszafogott színű rúzs/szájfény.

Ha a szád a lényeg: korrektor, púder, spirál, élénk vagy sötét árnyalatú rúzs.

sminked egy kis pirosítóval, vagy bronzosítóval fejezheted be :)

2016. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Piros rúzs, arcpirosító, szemhéjtus, akármi. 15 êvesen nyugodtan.
2016. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!