Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzs 14-15 évesen, akár suliba?

Rúzs 14-15 évesen, akár suliba?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a matt rúzsok, leginkább a nude, rózsás árnyalatok. Ez nem fér bele, kinéznének, furán nézne ki egy gyereken?
2016. jún. 23. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Bele fér. :)
2016. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én elsős gimisen is már használtam vörös rúzst :D senki nem nézett rám furán, sőt jól is állt nekem, meg használok is azóta is
2016. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem furan nez ki minden non, ettol fuggetlenul ha neked tetszik mar csak az iskola szabalyzata akadalyozhat meg ebben.
2016. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idosen hasznalok Enis.Eros pink/voros/piros szineket hanyagold.Nude rozsas mehet Sztem :)
2016. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használj.

Középiskolában már senki nem foglalkozik vele,kivéve ha vallásos suliba jársz,mert ott tiltja a szabályzat.

2016. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Tudom, hogy le leszek pobtozva, nem érdekel. 15 évesen simán használtam vörös rúzst suliba. Nagyon jól áll nekem, sokan mégdicsértek. Szóval a nude rúzsok miatt senki nem fog kinézni. :)
2016. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

" Ez nem fér bele,.."


Jól írtad, nem fér bele!

Egy 14-15 éves kistini miért akar már most rúzst használni? Még gyerek vagy, ne akarj már most felnőttnek kinézni!


Most mit vársz, úgyis azt fogod csinálni, amit te akarsz, nem az itt válaszolók fogják neked megszabni, hogy most használj-e vagy sem.

2016. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Neked kedves utolsó, csak annyit, hogy igen is számít, ha azt mondod nem fér bele, de lehet ezt normálisabb hangnemben is közölni. Téged sem tippellek többnek az én koromnál, csak egy okoskodó kistininek. Ennek ellenére megfogadom a tanácsodat, mivel ha a kortársam is úgy gondolja nem fér bele, akkor várok vele egy évet.

2016. jún. 25. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok :) Ettől függetlenül még ne változzon meg a most leírt véleményed.
2016. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!