Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tartósabb sminkek...

Milyen tartósabb sminkek léteznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok eléggé járatos a témában és nem szoktam kozmetikushoz sem járni. Az a gondom, hogy túl egyszerűen néz ki az arcom smink nélkül. A bőröm fehér-pirosas, tehát nem szép egyenletes porcelánszínű, a hajam sötétbarna, szemem is. Ha a bőröm gyönyörű lenne, akkor szerintem jól néznék ki, de a régi sok pattanás miatt már sosem lesz sima teljesen. A hajam természetes göndör, ez az egyetlen szép, amit ki tudok emelni. Szeretnék valamilyen megoldást, ami nem a napi smink, mert az lefolyik rólam még télen is. Még kihúzni sem tudom a szemem. Szeretnék valamit kiemelni úgy, hogy ne kelljen mindig figyelni, mikor folyt le. Tetkóra nem vágyok. Esetleg műszempilla, hogy dúsabb legyen a szempillám? Vagy szemöldökfestés? Mik vannak? Köszi
2016. jún. 24. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajj,ne a műszempillát ne!

Hétköznapokra nagyon rossz,viszont egy kis szempillaspirállal feldobhatod.

Ha kihúzod a szemöldököd,azzal csak okosan,nem olyan egyszerű szolídan és természetesen megcsinálni.

Mellesleg ha az alapozó és a korrektor jó minőségű és használsz púdert,tartós lesz:)

2016. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tus/szemceruza!

Az nem lehet, hogy mindegyik, mindig elfolyik, nekem nagyon olajos a rejtett szemhéjam, mégsem. Ez azért van, mert használok bázist, ami szemre való, illetve sminkfixáló sprayt. Ezek nélkül nekem is elfolyik. Illetve érdemes egy jobb minőségű tust venni, Ajánlom a kremmania.hu -t

2016. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!