Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Henna vagy szemöldök festék?

Henna vagy szemöldök festék?

Figyelt kérdés
Akár hányszor mentem kozmetikushoz , sosem voltam meg elégedve a munkájával mert semmit nem fogott be a szemöldökömön mivel nagyon ritka de alapból ilyen silány, elmentem az unoka tesomhoz és hennával ugy befestette hogy szinte már fekete lett, imádtam, de sokan le szolják pedig még tartos is volt, álitolag nem kell hozzá oxi, de nekem alapbol a 3% os semmit nem ér, ha esetleg nem keverek hozzá 3% osat hanem csak simán a hennát rakom fel akkor sötétebben be fogja?

2016. jún. 24. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
itt most mi a kérdés? henna tartos meg sötét és írtad h nem kell hozzá oxi akkor minek tennél bele? oxi csak kiszívja a szemoldokod színét ugyhogy csak vilagosabb lesz.
2016. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!