Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az biztonságos ha az aliexpres...

Az biztonságos ha az aliexpress-ről rendelek korrektor palettát vagy más sminkeket?

Figyelt kérdés
Aki esetleg rendelt az kérlek írja le jó lett-e nem okozott e több hibát az arcán, nem használt és hogy milyen maga a jó paletta onnan. :) Köszi előre
2016. jún. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rendeltem még, de szerintem érdemes megnézned, hogy mennyire voltak megelégedve a vásárlók a termékkel:) (csillagozás+vélemények)
2016. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

No name cuccot biztos nem rendelnék. Vannak baromi jó távol-keleti termékek, azokról nagyrészt már magyar oldalakon is találsz véleményeket, ilyet nyugodtan ajánlok.

A no name, elsősorban világmárkákat utánzó palettákban azért nem bíznék, ki tudja hol, miből állítják elő. És itt még a tesztek sem segítenek, mert nem feltétlen ugyanazt a minőséget kapod te is.

2016. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már rúzst, ecsetet és palettákat is a netről és semmi bajom... Tény, hogy lehetnek benne káros anyagok, de könyörgöm... ugyan úgy a drogáriás meg egyéb sminkekbe is van csak nem írják rá... Ne legyünk már ennyire naívak, hogy 'jajj hát olyat nem szabad beletenni, akkor nincs is benne' Nekem speciel a netes dolgoktól nincs bajom, viszont a catrice termékektől meg néha még a L'orealtól is kipattog a bőröm és ocsmány lesz az arcom... :D Szóval hagyjuk már ezeket a hülyeségeket... Rendelj nyugodtan, ha kipattog a bőröd vagy bármi max nem használod többet... Árban nem annyira földhözvágóak, hogy savanyú szájjal dobja ki őket az ember, ha rosszak... Szerintem nyugodtan rendelj, egy próbát megér :)
2016. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat 😋 (Rendeltem végül)
2016. júl. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!