Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök kérdés. Ceruza vagy...

Szemöldök kérdés. Ceruza vagy tetoválás?

Figyelt kérdés

Elég ritka a szemöldököm, évek óta ceruzával pótolom a hiányosságokat. Így persze még ritkább lett, kb felétől szinte nem is látszik. Gondolkodtam a szálas tetováláson, de nem merem meglépni...

Valaki hasonló problémával? Használjam a ceruzát továbbra is? Vagy vágjak bele?


2016. júl. 1. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ceruza. Ne csináltass tetkót, mert megbánod. Ha megfigyeled mennyien csináltattak ilyet fiatalabb korban, majd megnézed hány embernek maradt meg kb. 50 éves korára...:D mert én ritkán látok tetovált szemöldökű néniket, nem véletlenül..:D

tetoválást nem tudod lemosni és el is színeződhet pl pirosra... én is gondolkodtam rajta, de elvetettem inkább.

2016. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok, h mi van, ha elrontja, vagy túl sötét lesz, meg hogy fog kinézni x év múlva... :/
2016. júl. 1. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ceruza vagy pomade, ne tetováltass. Én szép szemöldöktetoválást még csak képen láttam, ott is ritkán, élőben sosem. :( Én is abban a cipőben járok egyébként, mint te, nem nyertem meg a szemöldöklottót, és sokáig gondolkoztam tetováláson, de inkább letettem róla, nem sok szépet lehet találni.
2016. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Maradj a ceruzánál. Nekem személy szerint nagyon nem tetszik a tetovált.

Bár vannak szépek,élethűek,de mégsem..

2016. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ma már nem csinálnak olyan csúnya tetoválásokat. Én legalább is megnéztem pár honlapot. Szerintem nagyon igényesek.

Viszont kicsit utánaolvastam a dolognak, és egy szálazott technikával készített szemöldököt kb évente meg kell újítani. Árban ez nem tudom mit jelent, de akkor már lehet jobban jársz, ha rajzolgatod.

Én mondjuk képtelen lennék naponta megrajzolni a szemöldökömet. Ha valami nagyobb esemény van megcsinálom, de amúgy elviselem, hogy ritka.

2016. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, én szálazottból is csak képen láttam sminket, élőben kb. sosem, mindig üvöltött róla, hogy mű.
2016. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gondoltam, hogy a sok tetovált szemöldökű csaj majd lepontoz.

"A forma megfelelő, de rózsaszínné változott:


A szemöldöktetoválás rózsaszínesedését a bevitt festék magas vörös pigment tartalma okozza, amely általában a melegebb barna színű tetoválófestékekre jellemző. Előfordul még akkor is, ha a bőrben sok a saját vörös pigment. Ilyenkor tanácsos hidegebb barna színnel készíteni a szemöldöktetoválást a kivörösödés elkerülése végett."

2016. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na jó, de ha nem találok olyan szemöldökceruzát, ami nem törlődik le rögtön, ahogy véletlenül hozzáérek, akkor mit csináljak? Minden nap meg kell rajzolnom, különben röhejesen nézek ki...ha nem ceruzát használok, hanem por állagút, az meg azért nem jó, mert - ahogy a kérdező is írta, a felétől nem is látszik a szemöldököm, ezért - a port a bőrömre kell felvinnem, mert ott nincsenek szőrszálak...a bőrömön viszont nem igazán marad meg. Vagy 10 féle ceruzát próbáltam már, és egyik se vált be...egyetlen egy van, ami "elmegy", azt használom. Ti milyen ceruzát használtok? Mondjuk az se mindegy, milyen színű az ember haja és szemöldöke. Nekem szőke a szemöldököm is. Van olyan szőke hajú (és szemöldökű!!!)köztetek, aki talált már használható szemöldökceruzát?? Ami világos színű ugyan, de megmarad egész nap, és nem kell azon aggódni, hogy vajon letörlődött-e...mert ugye a kicsit sötétebb szín meg már nem áll jól nekem a szőke hajamhoz. Szóval, valaki? :D
2016. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!