Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most először próbálkozom a...

Most először próbálkozom a fültágítással. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, pár hete kezdtem neki ennek az egésznek és most tartok 3mm-nél úgy, hogy könnyedén tudom mozgatni és egyáltalán nem fáj. Ma vettem egy 4mm-es csigát, de sajnos nem ment bele teljesen, pont annyira megy bele, hogy egy idő után sajnos kicsúszik... nagyon örülnék, ha megtudnátok dobni pár tanáccsal, hogy mégis hogyan is kéne ezt megoldanom, mert post picit ki vagyok akadva emiatt:D Előre is köszönöm a (kulturál)válaszokat:)

2016. júl. 1. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Bekented valamivel a csigát ? :D Én részemről testápolóval kenem be a tágítóimat és úgy könnyebben belemegy :)A cserék közt pedig várj 2-3 hetet nehogy megszakadjon a füled mert majd összeszarod majd magad a fájdalomtól :D legalábbis én majd össze szartam magam (képletesen :D ) amikor megszakadt a fülem. Szóval testápolóval kend be és belefog menni.

16/l :)

2016. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:) Igen bekentem, de most már mindegy, mert sikerült.. addig piszkálgattam amíg bele nem ment rendesenxD
2016. júl. 3. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!