Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » EOS lip balm vevése boltban?...

EOS lip balm vevése boltban? Gyors segítség

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a dm-ben lehet venni,de ott nagyon drága,és valahol boltban szeretnék majd venni,olcsóbban...


Sürgősen kéne



2016. júl. 6. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igen kapsz olcsóbban, ha neten rendeled, úgy se jössz ki jobban. Esetleg, ha jársz Németországban ott 5 euróért tudsz venni, de addig kénytelen vagy kiadni érte 2500-at, ha sürgősen szeretnéd.
2016. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbban sehol nem fogsz kapni.
2016. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az iparfumeria.hu az egyik legolcsóbb hely, és ott is 2020 Ft. 2 nap a szállítási idő amúgy.

De boltban ennél csak drágábban kapsz.

2016. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ezer forint körül sincs sehol?

2016. júl. 6. 23:25
 5/9 A kérdező kommentje:

Nektek melyik a kedvenc EOS-otok?

Melyiket tudnátok ajánlani?

2016. júl. 6. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
En nagyon nem ajanlom :/ magamtol sosem vettem volna, egyik baratnomtol kaptam szulinapomra.. Nagyon aranyos a csomagolasa de ennyi, nekem az illata sem tetszett tul edes volt pedig szeretem az edes illatok, plusz nem hidratalt semmit... Eddig szinte senkitol nem hallottam jo tapasztalatot :/ ha szeretned probald ki de nem ajanlom :(
2016. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha szokott leárazva lenni Douglasban vagy Müllerben 1800 körül, de ennél olcsóbban sehol se láttam. Egyébként még nem próbáltam, de nem sok pozitívat hallottam róla, szóval annyira nem ajánlom.
2016. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Douglas és Müllerben 1800-2000között van. Ennél olcsóbban hasonmást kapsz, a rossmannban is van kb 500ft.
2016. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!