Melyik szinben vegyem?

Figyelt kérdés

Eljutottam odaig,hogy megrendelnem eletem elso anastasia matt folyekony ruzsat viszont ket arnyalat kozott orlodom

Nagyon vilagos,feher borom kek szemem es sotetszoke hajam van nem tudom melyik illene legjobban hozzam.

Valaszban kuldok roluk linket:)


2016. júl. 7. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


O az egyik

2016. júl. 7. 18:06
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


O a masik:)

2016. júl. 7. 18:07
 3/10 anonim válasza:

Úristen én sem tudok választani:D

Így ha elképzellek, akkor szerintem az utolsót válaszd:)

2016. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso. A masodikat sok lenne hetkoznapokra hordani. Meg szerintem az inkabb a sotetebb haju latinos lanyokhoz illik. (De ez csak az en velemenyem mert lattam olyan szoket is akinek nagyon jol allt.)
2016. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első fehér bőrre nem jó szerintem, csak lebarnultra.
2016. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első szín pont a világos bőrűeknek áll jól! főleg világos szőke(platina) hajjal. a második a sötétszőkével jól nézne ki :)
2016. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2. nagyon szépen kihangsúlyozná a kék szemed:)
2016. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a velemenyet,sikerult dontenem!:)😊😊😊
2016. júl. 7. 20:27
 9/10 anonim válasza:
És melyiket választottad?:)
2016. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A masodikat,mivel nagyon sok nude szinu matt illetve nem matt ruzzsal befurodtem,mert nem ment az arnyalat a boromhoz(tul vilagos volt,rikitott,sapasztott,mint egy zombi)

A masodikbol meg ezer hasonlom van azt azert nem szerettem volna de azok legalabb egytol egyig bejottek,biztosra akarok menni😊

2016. júl. 8. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!