Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire való a highlighter?...

Mire való a highlighter? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam, hogy highlighter így, highlighter úgy, én pedig sosem hallottam róla. Valaki eltudná magyarázni, hogy pontosan mit takar és mi alapján kell választanom, ha szeretném egyszer kipróbálni?

Köszönöm :)



2016. júl. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Feheres, csillamos, fenylo puder, amit az arcon levo egyes teruletek kihangsulyozasahoz hasznalnak, pl konturozasnak az arccsontra szoktak tenni, van aki az ajkak fole is tesz, meg a szemoldokcsontra.
2016. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Gyöngyházfényű púder vagy krémes állagú termék, amit főleg arccsontra, orra, belső szemzugba, szemöldökcsontra, halántékra tehetsz (de igazából csak a fantázia kérdése, oda kened, hová akarod) , ettől olyan az arcod, mintha enyhén fénylene, nagyon szép hatást tud kelteni. [link]
2016. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!