Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy-két hét műszempilla...

Egy-két hét műszempilla tönkreteheti a sajátot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdán lett feltéve műszempilla sminkes által egy munka miatt,de megtetszett és azóta rajtam van. (elvileg vízzel is oldható a ragasztója,ezért azóta óvatosan mosom le az egyéb sminket és arctisztításnál se vizezem össze a szemem). Még a héten szeretném ha fentlenne,mert nyaralni megyek a barátaimmal,de félek,hogy tönkreteszi a saját pilláimat(nem a pillámra vannak ragasztva a tincsek,de közel hozzá és sok ragasztóval). Szerintetek fent maradhat a saját pillám károsítása nélkül? Utána mivel adhatok extra ápolást a saját pilláimnak,hogy hosszú távon se legyen bajuk?
2016. júl. 11. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
már bocs, de hogy lehetsz ilyen igénytelen hogy nem mosod az arcod azóta vízzel?
2016. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye tisztaban vagy vele, hogy egy full atlag muszempilla van rajtad, amit barmely drogeriaban magadeva tehetsz es durvan ket masoperc felapplikalni. Arrol meg nem akarok tudni inkabb hogy milyen az igenyszinted ha azota nem mosol szemet. Gyulik a csipa vagy mi? De a legnagyobb problema az hogy az ilyen muszempilla nem tartos viselesre van tervezve - amit ha minimalis igeny es felelosseg lenne benned tudnad -, igy nagy esely ra hogy begyullasztja a szemedet plane hogy mosni se mosod azt rendesen. Szedd le es tanuld meg felragasztani. Rengeteg video van rola hogy kell.
2016. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a szememet nem vizezem ossze,az arcomat radirozom meg tisztitom rendesen az eddig is hasznalt arctisztitommal..lol,nem vagyok igenytelen :D a szememet amugy is fultisztitopalcikaval szoktam tisztitani meg micellas vizzel,most is azzal mosom a szemzugokat es az also szempillasort,sminklemosoval pedig a szemhejamat,csak a felso pillasorhoz nem erek hozza :D nem ez volt a kerdes,de remelem kielegitettem a kivancsisagotokat a tisztalkodasi szokasaimrol...masreszt a tincses szempilla tartossagi ideje 10-14 nap alapbol is,szoval nem ez,hanem az volt a kerdes,hogy karosodhat-e emiatt a sajat szempillam :)
2016. júl. 12. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A tincses muszempilla meg ez a ragaszthato, ami neked van, az nem ugyanaz. Es igen arthat, mert ezek nem allando hasznalatra vannak.
2016. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ez tincses muszempilla,nem soros...nem is az a szalas amit 3D muszempillanak hivnak,de nem is az egyben felragaszthato soros...es ezeknek a tartossaga 10-14 nap,nezz utana neten es ezt a sminkes is mondta,hogy leszedhetem,de maradhat is,ezert maradt is,csak azt nem tudom,gyengiti-e a sajatot(mert azt pl a 3D gyengiti,pedig az erre van kitalalva,csak azt ugye kozvetlenul a pillara ragasztjak ezert nem tudok parhuzamot vonni) ...ja es mielott..azert nem tole kerdezem,mert nem ismerem,mint mondtam,munka miatt sminkelt
2016. júl. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!