Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb termék...

Melyik a legjobb termék ár-érték arányban? Tovább lent

Figyelt kérdés
primert és alapozót... Primerből eddig csak kettőt próbáltam az 1. az Essence all matt vagy valami hasonló, ez már sajnos nincs pedig picit tartósabb volt a sminkem.. A másik a catrice tubusos primere, ami viszont gusztustalan... tele lett az egész arcom kis pattanásokkal tőle... Most olyan primert keresek, ami mattít is és fent is tartja a sminkem nagyom maximum ilyen 3000 forintért... Alapozó... alapozót eddig az Astor skin match alapozót használtam, ami tökéletesen fedett és, ha alákrémeztem, meg púdereztem viszonylag tartós is volt, viszont formulát váltottak és azóta egy hányadék lett az egész... Most a L'oreal true matchet használom, ami szépen fed és a színe is jó és még tartós is csak nekem zsíros a bőröm ez meg inkább száraz bőrre van, amit érzek is, mert ettől is kiszoktam pattogni... valamint ugye ez majdnem 5000 forint, ami elég húzos ár nekem ( joy napokon vettem féláron).... Mit javasoltok, ami szintén 3000 körül van és zsírós bőrre is tökéletes?

2016. júl. 20. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A Catrice All Matt plus alapozója nekem tökéletesen bevált! 2500-3000ft körül van és teljesen megéri az árát. 18 órás tartósságot ígér ami talán nincs meg de 10-12 óra simán! Én primert nem használok alá, púdert minimálisát mert lemattul. Esetleg ha mégsem, ajánlom az essence mattító papírját!
2016. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam már és kipattog tőle a bőröm :(
2016. júl. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!