Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 evesen hasznalhatok alapozo...

14 evesen hasznalhatok alapozot? ( iskolaba nem szidnanak le ezert? )

Figyelt kérdés
Pattanasos az arcom es zavar ha ezt latja mas is. Nem tudom hogy hasznaljak-e alapozot, de talan kiprobalnam. Nem tudom milyen alapozot valasszak. Tudnatok segiteni?
2016. júl. 23. 23:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan használj, ha téged zavarnak a pattanásaid. :) És egyébként ha jól megcsinálod akkor fel sem fog tűnni senkinek, és biztos, hogy nem fognak le szidni érte. Én is használtam már 14 évesen, de szigorúan csak a pattanásokra, nem az egész arcomra. Én a kezdetektől fogva Garniertől az All In One BB Cream-et használom és nagyon jó szerintem. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is pattanásos voltam (még most is egy kicsit), és én is használtam alapozót ilyen idősen. Nekem a maybelline márka vált be a legjobban, amelyik krémes és jól kenhető.

Ahogy az előző írta, ha jól használod és megfelelő árnyalatú, akkor nem fog látszódni.:)

De szerintem ha nincs olyan sok pattanásod, akkor használj korrektort inkább rá. :)

2016. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. júl. 24. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, használtam, a suliban nem foglalkoztak vele. Szerintem érdemesebb púdert készítened. Keverj össze kukoricakeményítőt, natúr kakaóport, és fahéjat. Szitáld át 3-4-szer, amíg nem lesz egységes a színe. Kenj fel hidratálót, várd meg, amíg beszívódik, majd erre ütögesd rá a házi púderedet. Az arányokat Neked kell kikísérletezni, mert attól függ, milyen színű a bőröd. Ezzel ugyan nem fogod elfedni a pattanásokat, de nekem a kakaó nagyon jót tett, hátha neked is beválik, és pár hét után már nem lesz mit elfedni. Nagyon fontos, hogy este tisztítsd az arcodat, és kívül- belül HIDRATÁLJ! Főleg belül. Tessék sokat- sokat INNI.
2016. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pattanásokra korrektor való. Azt használj és semmiféle pattanás nem fog látszani. Alapozó a bőrszín egységesítésére való, gondolom 14 évesen nem nagyon van erre szükséged.
2016. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagyok, mint te, májusban vettem alapozót, akkor használtam először, de most, nyáron rendszeresen használom. A korrektor az én arcomra nem elég, mert kisebb pattanásaim vannak, amik pirosak, a T zónában, a homlokomon és az államon néha meg az arccsontomon, már kb le kéne korrektoroznom az egész fejem, ezért használok Catrice all matt plus alapozót. Nem is lehet észrevenni, hogy van rajtam. Én is azon gondolkodom, hogy suliba használjam-e, én a tesi órától féltem, nehogy leizzadjam.
2016. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!