Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A lidocain krém piercinghez...

A lidocain krém piercinghez mennyire érzéstelenít?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori az annyi, hogy átszeretném szúrni a fülcimpámat mind a két oldalt, és egy helixet is csinálnék. De a helixnek a tűt odaérintettem és beszartam olyan fájós az a rész. Az lenne a kérdésem, hogy a lidocain az mennyire érzésteleníti? Azzal fájna? És mennyi idő után hat, mennyi ideig? Kérdeztem tegnap a gyógyszertárban az eladót, de ő nem volt valami segítőkész... :(

Légyszi normális válaszokat írjatok, és hülyék kíméljenek!!!!!

Köszönöm!



2016. júl. 27. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem mondtad el neki, mire kellene. Sokan másra viszik.
2016. júl. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első tippem: kíméld önmagad.

A lidocain krém sem szívódik fel teljesen a bőrön, csak részlegesen. Egy tetoválásnál, vagy mondjuk olyan folyamatnál, ahol nem a teljes érzéstelenítés a cél, hanem csak a fájdalom elnyomása, érzékenység tompítása, ott használható. (Pl.: van, aki orgazmus eltolására használja)

Az eladónő valószínűleg azért nem volt segítőkész, mert ezt a krémet nem erre találták ki.

Porcszövetet amúgy sem lehet úgy érzésteleníteni, mint a bőrszövetet.

A testékszerekhez a fájdalom meg a velejárója. Ha a szúrástól majd beszarsz, akkor a viseléstől szétfosod magad. Ugyanis az első 2-3 héten iszonyat érzékeny, fáj. A szúrás ahhoz képest semmiség.

Van jégspray, amivel szokás érzéstelenítés címszó alatt csökkenteni a fájdalmat, de ennyi.

Szóval vagy legyél bátor, ha már magadnak csinálod, vagy legyen eszed és elmész egy testékszerezőhöz.

2016. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!