Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb drogerias alapozo elerheto aron ami jol is fed es tartos?

Figyelt kérdés
Meg nem hasznaltam alapozot de ki szeretnem probalni mert eleg pattanasos az arcom. 14 eves vagyok, nem mindig hasznalnek alapozot de zavarnak a pattanasaim.
2016. júl. 28. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A drogériás alapozók nem fogják elfedni a pattanásokat, arra inkább korrektor kéne.
2016. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pattanásokat még azok is korrektorral fedik el, akik high end termékeket használnak, mert arra való a korrektor. Az alapozó meg arra, hogy mindent elfedjen és egyenletes színt nyújtson.


Korrektorból ajánlom a Catrice-t. Alapozóból is egyébként, de szerintem felesleges még azt használnod.

2016. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy inkabb korrektort valasztanek, alapozom van de nagyon gagyi es azt csak az orromra hasznlaom
2016. júl. 29. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!