Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér vagy barna szemhéjtus...

Fehér vagy barna szemhéjtus állna jobban? (sötétbarnahaj, kék szem)

Figyelt kérdés

Esetleg úgy, hogy az alsó vízvonalam ki lenne húzva fehér szemceruzával.


Indokokat is szívesen meghallgatnék az adott szín mellett. ^^



2016. aug. 2. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki mind a kettőt, aztán azt használod, amelyik megtetszett.


Mi hiába írunk bármit, ha te kipróbálod és nem tetszik.


Ha meg mind a kettő teszik, akkor használd felváltva.


Én a barnára gondolok a hajad végett is, meg a kék színhez inkább ez, mert a fehér az túl világos.

2016. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fehér szemceruza/szemhéjtus optikailag nagyobbítja a szemed, tehát ha alapból nagyobb szemeid vannak, akkor inkább a sötétbarnát javasolnám.

Valamint ugyan ez fordítva is, a fekete/barna optikailag kicsit összehúzza a szemeid.

Kék szemhez mindegyik jól áll :)

2016. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fehér semmiképp sem, szerintem élőben mindenkin elég hülyén néz ki, nem is értem, mi értelme van. szóval barna, de szerintem a fekete is simán mehet.
2016. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A feketét (zseléset) már próbáltam, de valamiért nem állt jól...meg amúgy se állnak valami jól a sötét színek, úgy gondolom az csak ilyen szexibbé teszi a tekintetedet de, nekem elég babaarcom van és nagy szemem így nem tudom...a fehér nekem jobban tetszene de most a válaszaitokat olvasva ezt sem tartom jó ötletnek...most így belegondolva elég kevés emberen is láttam fehérTUST...nagyon elütne? teljesen hülyén néz ne ki?


De akkor mit ajánlanátok a szememre, hogy még is kiemeljem?


A másik a szempillaspirál ami még hülyén néz ki rajtam O.o

2016. aug. 2. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szempilla göndörítőt, és használd csak azt, festék nélkül is. Hidd el látszani fog az eredményen, hogy szebbek és hosszabbak a pilláid. És világosbarna szemhéjpúdert mondjuk, ami kicsit kiemelheti, amit satírozz el egy ecsettel, hogy ne legyenek éles vonalak.
2016. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!