Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú a legjobb...

Milyen márkájú a legjobb pirosító, alapozó, korrektor ami létezik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 14:26
 1/2 Fizikiwi ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy az essence, meg a catrice nagyon jó márkák. Viszont a NYX stickes alapozói rendkívül jók.
2016. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változó.Krémmánián nézegess.Alapozóból most az Astor Percfect Stay megy nagyon,illetve a Revlon Colorstay és a Bourjois Healthy Mix is ott van az élen.Estée Lauder Double Wear-t is nagyon dicsérik.Erről a négy alapozóról olvastam eddig a legtöbbet és a legjobbakat,személyes tapasztalatom csak az Astorral és a Revlonnal van.Nagyon jó az Astor is,de a Revlontól fényévekre elmarad.:) Bourjois-t majdnem megvettem,végül a kissé szegény színválaszték és a sok pozitív értékelés ellenére is gyakori pattanás probléma miatt a Revlont választottam.Számomra érthetetlen módon a Rimmel Lasting Finish-t is veszik sokan,de hasonlóan hozzám,rengeteg embernek nem jött be.Korrektorból szerintem ár-érték arányban a Catrice Camouflage viszi a prímet.:) Mind krémes,mind folyékony változatban.Bár személyes tapasztalatom alapján a folyékony sokkal jobb.:) Pirosítóból Bourjois,illetve Rimmel ami nagyon fut,de a Catrice-t is dicsérik.
2016. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!