Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen korai sminkes...

14 évesen korai sminkes dolgokat venni otthoni "kisérletezés" céljából?

Figyelt kérdés

Van már korrektorom,szemceruzám,szempillaspirálom (rimmel ) és különböző ajakápolóm (Farmasi ,Labello ,EOS ,Nivea )


A sminkes dolgok alatt ezeket értem :


- alapozó

-szemhéjpúder

-tus

-pirosító

-valami színesebb szájfény (esetleg rúzs)



Félreértés NE essék !


Nem suliba akarok így menni ,hanem csak otthon szeretek kisérletezni !


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 5. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem


nézz sok sminkes videót, azokból sokat tanulhatsz :)

2016. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem az lesz belőle, hogy smink nélkül már nem is tartod szépnek magad, csak mert van 1-2 bőrhibád vagy vmi és ez csak ilyen hobbi szerű lenne, akkor szerintem nem

legalább megtanulod jól használni őket

2016. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem hogy kort is írjatok
2016. aug. 5. 22:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 5. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem, én is bárcsak gyakoroltam volna.15 évesen kezdtem el a korrektor,szempillaspirál használatát és kb ennyi meg a szemöldököm csak szedve van mert elég dús vagy hogy mondjam és nem kell festeni..Most meg már kezdenék ilyen alkalmakra sminkelni,tényleg itt van nekem a sok márkás szemhéjpúder,korrektor,szemhéjtus,rúzs,stb.stb.De egyszerűen hiába vannak jó termékeim nem tudok egy tusvonalat sem húzni.Úgyhogy most én is YouTube on nézek videókat , hogy hogyan is kéne hozzá kezdeni.😁Úgyhogy ja , bajod nem lesz ha elkezded gyakorolni , sőt akár az is lehet hogy jól fog menni és akkor mire oda jutsz másokat is fogsz tudni festeni.
2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, lemaradt: 16/L
2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem redben van:)

Csak el ne felejds lemosni mindig smink tiszitoval(an viz nem jó), mert akkor a böröd hamar tönkre megy:)

2016. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem azt mondom, hogy korai, inkább azt, hogy ha valóban tanulni akarod, akkor olyan minőségben kell venni, ami nem biztos, hogy csak otthoni játszásra megéri.


Az alapozó ecsetem 8 ezerbe került. Ezelőtt ennek a többszörösét is elköltöttem szivacsokra, ecsetekre, hogy mivel vigyem fel úgy, hogy a legláthatatlanabb legyen. Persze elsőre sajnáltam volna ennyit kiadni, de így csak egyszer ennyit kellett volna, nem végigvenni minden boltot. Otthoni bohóckodásra nem adnék ki ennyit.


Tehát szerintem nem korai, csak felesleges.

2016. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27/L
2016. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont hogy felesleges gyakorlásra drága sminket venni. Megteszi az olcsó, esetleg középkategóriás smink is, aztán ha már profibb vagy természetesen vehetsz minőségibb cuccokat is :)
2016. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!