Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy rajtam még...

Miért van az, hogy rajtam még egy sima egyszerű garnier BB krém is maszk hatást kelt?

Figyelt kérdés
A krémet (eredeti!) Beauty blenderrel szoktam eldolgozni. És biztosan jól csinálom, mert az egyik barátnőmnek szépen meg tudtam csinálni. Mi baj van a bőrömmel. Szoktam hidratálni, és radírozni is.Lehet, hogy a sok pattanás miatt van?

2016. aug. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép bőrön lesz szép a smink... ha nem egyenletes a bőröd felülete akkor a smink sem lesz szép egyenletes rajta.
2016. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Tág pórusaid vannak? Azon sajnos nagyon rondán mutat minden smink. Egy jó primerrel lehet rajta javítani azért valamennyit. Meg persze az sem mindegy, hogy milyen sminkről van szó.

De az egyenetlen bőrfelszín sem szerencsés. Akármennyire mosnák az agyadat a reklámok, nem lesz PS hatású bőröd egyik sminktől sem. Mert a fényviszonyokat nem lehet kijátszani. :D

2016. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :D

Igen, elég tágak a pórusaim, de csam az orrom környékén, megfogadom a tanácsod és kipróbálok egy prímert

2016. aug. 7. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Primer helyett jo ala barmilyen hidratalo, arra vidd fel es vizes beauty blenderrel
2016. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!