Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne esélye egy magyar youtube videós lánynak angol videókkal szépségápolás témában?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyire tud angolul. Vannak távolkeleti/egyéb videók szép számmal amik elég nézettek.
2016. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lenne esélye :) Ha jó az angol kiejtése, és ért ahhoz amit csinál, akkor simán. :D
2016. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt van példának Pallagi Alexa. Csak pár ezres megtekintés van a videóin míg az ismertebb magyar nyelvű youtube-osoknak több tízezer. Ha szeretnél vágj bele, de szerintem többre mennél egy magyar nyelvű csatornával.
2016. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Világviszonylatban nagy a konkurencia de meg lehet próbálni.
2016. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanazt szerettem volna példaként felhozni, mint a hármas. A csaj nagyon küszködik feliratkozó szerzésben. Bár nála az is közrejátszhat, hogy az erőltetett brit akcentusát, és a hihetetlenül idegesítő viselkedését nem sokan képesek elviselni.

Szerintem ha normális vagy, rendesen beszélsz angolul, akkor esetleg lehetsz egy középszerű, olyan 30 ezer körüli táborral rendelkező youtuber. De ha ugyanazt nyomnád mint a többi, és semmi újjal nem állnál elő, szerintem ne kezdj bele. Az angol videózásba legalább is semmiképp. Magyar videózásra viszont biztatlak, mert ott még nem túl késő, nincs olyan szintű versengés, mint az angolnál.

2016. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket !!! :)
2016. aug. 23. 22:23
 7/7 anonim válasza:
82%
a csapból is ilyen videók folynak. ha nem leszel egyedi valamilyen téren, el fogsz veszni az éterben.
2016. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!