Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence habállagú alapozóról...

Essence habállagú alapozóról vélemény?

Figyelt kérdés
Esetleg hasonló árban tudtok még ajánlani? Rossmannban, esetleg dmben?

2016. aug. 23. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá krémmánis.hu-n! Ott biztosan találsz véleményeket, kommentárokat.
2016. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szóval kremmania.hu-n :D
2016. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem a legjobb.
2016. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Alapozóknál jellemzően olyan az ár amilyen a minőség. Olcsó = vacak, semmit nem fed és káros a bőrre. Szóval ez az amiből semmiképp ne olcsót vegyél. Nincs értelme. Az alapozó lényege a fedés és hogy szebb legyen a bőr tőle.
2016. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Hasonló árban a RivaldeLo
2016. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! A RivaldeLoop Youngnak van egy ilyen soft & matt mousse alapozója, mint az essencenek; árban párszáz forinttal olcsóbb, ill. azt olvastam, hogy az összetevői is normálisabbak...bár személy szerint egyiket se próbáltam, remélem azért tudtam segíteni! :)
2016. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: melyikre gondolsz? Soft touch mousse vagy a pure skin anti spot-ra? Én próbáltam a soft touch félét, és valami borzalom volt. A másikról elég jókat hallani, én inkább azt ajánlanám. Viszont az én személyes kedvencem az NYC smooth skin alapozó. Tökéletes fedés, szatén finish, nem nagyon engedi zsírosodni az arcot és tartós is. Igaz, izzadni könnyen le lehet, így nyárra nem tökéletes, de most már úgyis itt van az ősz. Az ára pedig vagy ugyanannyi vagy még 100-200-tal olcsóbb is, és az is habállagú.
2016. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem nem vált be semmit nem fed

viszont az avon luxe kollekciójában is van matt haballagu alapozó és az nagyon király.

2016. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. aug. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!