Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arcvékonyítás sminkkel....

Arcvékonyítás sminkkel. Milyen termékeket szerezzek be hozzá?

Figyelt kérdés
Sajnos kerek arcformám van,amivel nem igazán vagyok kibékülve. Olvastam blogokon a sminkes arcvékonyítás technikájáról: highlighter,bronzosító,korrektor,pirosító kell,stb... kell hozzá. Ez oké. Arra lennék kíváncsi,hogy milyen márkája termékeket ajánlotok beszerzésre?

2016. aug. 23. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a márka a lényeg. Igazából szinte mindegyik ugyanazt tudja. Ha így mindent szeretnél alkalmazni akkor ajánlom, hogy egy palettát szerezz először be. Vannak a drogériákban is (Essence, Catrice...), ezekben általában 3 szín van: highlighter, bronzosító / kontúrszín és pirosító. De vannak természetesen nagyobb paletták is, de szerintem kezdetnek kísérletezésként a világosabb, és egyszerűbbek is megfelelnek.
2016. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
láncfűrész
2016. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajszín, hossz és forma nagyon sokat jelent. Plusz a szemöldökforma. Mindig mindenhova nem járhatsz árnyékolt fejjel. :)
2016. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főleg egy kontúrozó palettát szerezz be amin van világos, sötét, highlighter korrektor ami krémes állagú . Pl Makeup Révolution markának van ilyen palettája ha érdekelnek reszletek írj privátot és segítek!
2016. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!