Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt nő be az...

Mennyi idő alatt nő be az orrpiercing helye?

Figyelt kérdés

Most vettem ki az orrpiercingemet, mert nagyon fájt és mellette nőtt egy gennyes kis púp, vérzett is mikor kivettem. Tettem rá tetran kenőcsöt, hátha segít rajta és lefertőtlenítettem a piercingem alkohollal, de nem mertem visszarakni az orromba, de félek attól is, hogy benő, ha nem rakom vissza hamarosan.


Újra kell majd szúratnom? :/



2016. aug. 27. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi ideje volt benne. Ha több éve, akkor nyugi. Ha csak pár hete, akkor be fog nőni eléggé hamar.

A gennyes kis púp vadhús. Ne tetránnal kezeld, hanem vegyél patikában hidrogén-peroxid oldatot és naponta 2-3 alkalommal kezeld 1 héten át, az leszárítja.

Ékszernek pedig szilikon szárasat hordj.

2016. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!