Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti rendeltek ebayről kozmetiku...

Ti rendeltek ebayről kozmetikumokat? Nincs tőle bajotok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket olvastam, és érdekelne mások véleménye is.


2016. aug. 28. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én koreai kozmetikumokat rendelek onnan, ezek megbízhatóak is. Nagy márkák termékeit inkább én sem rendelném (főleg nem olcsóbban), de kisebb, ráadásul helyiekét nem gondolnám, hogy hamisítják, mert minek.

Semmilyen problémát nem okoznak, jobban is szeretem őket, mint az itthoniak többségét. (Szempillaspirált ne vegyél, soha. Ott nem azok a pillák a menők, mint itt. Illetve sok a fehérítős krém.)

Pár éves ebay-es ámokfutásom során kitapasztaltam már, mi a gyanús. Külön felhívnám a figyelemed arra, hogy általában ami itt is kapható, azt sokkal drágábban árulják ebay-en. Ha nem így van. nagy valószínűséggel hamisított.

Kozmetikumok terén ez az oldal nem az ára miatt jó, hanem a széles választék miatt, ami itthon esetleg egyáltalán nem is elérhető. Ez sok már termékkategóriára is igaz, hogy nem azért rendelünk onnan, mert olcsó. Egy cipő ott is annyi, mint itt, mégis minden alkalommal ott is szétnézek. (Persze ki kell szűrni a gagyikat)

2016. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 28. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Koreait csak. Azokkal sosem volt semmi baj.
2016. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak koreait. Holika BB krémet pl jobban szereti a bőröm, mint az eddig használt összes más alapozót.
2016. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendeltem,nyertem már alapozót,palettál,szempillasprirált (nem vállt be egyik sem), szemfestéket,korrektort,rúzst szájfényt,gél állagú túst

Semmi bajom nincs tölük,

2016. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!