Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itthon lehet kapni barna és...

Itthon lehet kapni barna és szürke szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Szempillaspirált szeretnék venni, van is egy fekete itthon, de nagyon nem áll jól :D

Szeretnék venni barna és szürke/sötétszürke színűt, de nem igazán találtam. :( Hol lehet venni, melyik márkának van barna vagy szürke spirálja? + jó lenne ha állatteszt mentes lenne pl.: essence, catrice, miss sporty, astor stb... :)

Találkoztatok már ilyen színű spirállal? Hol? Milyen márka?

Köszi előre!! <3



2016. aug. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ugyan én nem ismerek ilyen szempillafestékeket, de barna szempillaspirál helyett használhatsz barna szemöldökzselét is, én is csinálom néha :)
2016. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Barna biztosan van, bár nem tudnám már konkrétan megmondani, hogy milyen márkájú volt, mert én csak feketét használok

De már találkoztam vele párszor


Amúgy esetleg érdemes lenne olyat megpróbálni, ami fekete ugyan, de nem visz fel sok terméket, nem dúsít vagy hosszabbít, csak egy visszafogott eredményt ad

2016. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szemöldök zselét használásra én is gondoltam, csak hát félek tőle :D Ha nagyon nem találok, akkor kipróbálom :) De azért jobb lenne ha lenne barna színű szempillaspirál.(vagy szürke)
2016. aug. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!