Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1500 Ft-ért melyik a legjobb...

1500 Ft-ért melyik a legjobb minőségű DM-es vagy Rossmannos alapozó?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiert alapozot nem talalsz csak gatyi trutyit de azert probald meg hatha :) essence, missporty ? Vagy nezd meg a catrice, rimmel hatha ezeknel van leértékelve
2016. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem találsz jó alapozót. Az olcsóbb márkák közül a Catrice-nek azért vannak jó alapozói, de azok is 2500 Ft körül vannak.
2016. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! En regebben a dmben vettem az alapozomat. A rimmel london kirakata kozott talalsz egy stay matte alapozot 1800ftos arban,a pudere 1300 ft. Nagyon jol fed,nem fenylik at,suru allagu. Egyetlen hatranya,hogy nappali fenynel borzalmasan mu,de ha nedves szivaccsal teszed fel,nagyon szep lesz.mara vichyt hasznalok de a puder ugyanez. Utos kombo. Sok sikert !
2016. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez az alapozó bevált

2016. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Lidlben vettem alapozot. Nekem bevalt, nagyon tartos :)
2017. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!