Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki Ebay-rol...

Rendelt már valaki Ebay-rol uv mukorom zselét, és egyéb mukormos cuccokat, kiegészítoket?! Jó minoséguek?!

Figyelt kérdés

Találtam az e-bay-en nagyon kulonleges dolgokat, egyedul csak a minoségukben kételkedem, hogy ugyan olyan jók és tartósak-e mint egy Magyarországon vásárolt márkás.

Koszonom szépen elore is a segítségeteket!!!



2016. szept. 7. 14:13
 1/8 pinkpancser ***** válasza:
100%

Ismerősöknek rendeltem lámpákat és UV csöveket meg ilyen kis csillogó izéket. A minőség nem rosszabb mint az itthon forgalmazott kínaiak :)

Egyébként rendelj nyugodtan, mert ha valami nem OK vele akkor kérheted a visszafizetést. Arra viszont figyelj, hogy magyarországra is szállítson, illetve figyeld a szállítási költségeket, mert nem minden free shipping-es.

2016. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én rendeltem sablont és egyszerűen szuper volt, sokkal jobban ragadt mint az itthoni :) az áráról meg ne is beszéljünk... :)
2016. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom kedves válaszotokat!:)) Én is szoktam rendelni tobb oldalról is, általában nem volt semmi minoségi probléma, csak pl olyan, h rossz méretet kuldtek,stb., de keptam részleges kártérítést, és jó lett ajándékba! Egyedul egy cipovel jártam nagyon pórul,kifizettem érte jó sok pénzt, egyszer volt rajtam és kiesett a sarka. De amúgy nagyon szeretek onnan rendelni, mert sok kulonleges dolgot lehet kapni:)) Akkor bátran rendelek ilyeneket is, koszi még egyszer!:))
2016. szept. 8. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon sok mindent rendeltem. Ecseteket, pontozót, matricát, fóliát, nyomda lemezeket, lájkokat, stb. Én mindegyikkel még vagyok elégedve. A minősége is ugyan olyan, mint az itthoniaknak.
2016. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Akkor jó, mert pont most rendeltem 3 koromzselét, meg sminkeket :))
2016. szept. 10. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

igen.érdemes nem a legolcsóbbat megvenni a kínai oldalakon. de így is olcsóbb , mint itthon. és ugyanolyan minőségű kb,

nekem van lámplám, köveim, reszelőim,gél lakjaim stb és mind teljesen jók, nem látszik,hogy olcsó kínaiak,hanem jól működnek

2016. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a nagy helyzet, hogy az itthon kapható összes márka(kivéve a CND), az összes Kínából érkezik. Nincs ilyen kis cuki laboruk meg gyárunk egyik nagy itthoni márkának sem, ugyanúgy Kínából veszik meg potom pénzért és drágán eladják.

Szóval semmi baj nincs a kínai termékekkel.Annyi a lényeg,hogy ne a legolcsóbbat vedd meg.Az általam használt gél lakkok pl 2 dollárba kerülnek.Szuper minőségűek. De volt amit csak 1 dollárért vettem meg és nem volt jó,nagyon csíkozott,büdös volt stb.

Érdemes utánaolvasni és azt rendelni,amit sokan vesznek.

Én pl csak aliexpressről veszem a körmös cuccokat, ott tudok szűkíteni rendelés alapján.Amit több tíz ezren vettek meg és jók a visszajelzések is,az biztosan jó is lesz.

A díszítőket is teljesen megéri kinrtől venni, ugyanazt adják el a körmös boltjaink is a sokszorosáért.Csak átcimkézik.

Az uv lámpákat,ledeseket is Kínából veszik a körmös boltok is,csak rárakják a matricájukat..És amit itthon veszel arra ugye van garancia,vissza tudod vinni ha baj van.

Kínába nem éri meg visszaküldeni,még ha lenne is rá gari.

Szóval minimális kockázat van, de annyira olcsóak, hogy még így is megéri,hogyha 1-2 termék nem válik be.

Konkrétan 4-5 jó minőségű gél lakkot veszek kintről, az itthoni 1 jó minőségű gél lakk árán.Nem mindegy szerintem

2017. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Ja, igen! Aliról érdemesebb vásárolni, mert az alacsonyabb jutalékok miatt általában olcsóbbak a termékek, illetve vannak a termékre vonatkozó értékelések és képek.
2017. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!