Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem szeretik, ha egy...

Miért nem szeretik, ha egy gyerek festi a körmét?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerek (12-14 éves kb) kifesti a körmét, akkor sokan azzal jönnek, hogy ne fesse, mert ő még gyerek. De egy felnőtt is azért festi, mert jól néz ki.. Akkor egy gyerek miért nem festhetné ki ugyan ezért? Miért baj, ha nem felnőtt még? Ezt nem bírom megérteni..
2016. szept. 8. 15:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Főleg a tanárok utálják
2016. szept. 8. 15:48
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Mer károsítja az énképét és lehet hogy mire felnő jó nagy rib*anc lesz.
2016. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Mert*
2016. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi bajuk van ezzel. Első te pedig egy nagy hülye vagy.
2016. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En se ertettem soha, egy kis koromlakktol semmi baja nem lesz

Mar oviban is kifestette anyu szintelennel, mert papirvekony kormeim voltak es allandoan beszakadt, verzett, fajt

Nyilvan ha a koranak megfelelo, akkor nincs avval baj

En se lettem ribizli, mert hetvegen kifestettuk baba rozsaszinre vagy szintelenre

Sot, megerosodtek a kormeim es meg tudom noveszteni szepre. 17/l

2016. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a legjobb, hogy nekünk suliban szigorúan tiltják... Pedig elég körömrágós vagyok, és csak akkor nem rágom a körmöm ha színesre ki van festve :/
2016. szept. 8. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
mert sok ember retardált. tényleg. nincs erre logikus érv.
2016. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én 11 vagyok, általánosságban fekete vagy bordó a körmöm, de suliba halvány színeket használok.

És amúgy kb 6 évesen kezdtem festeni, normálisan tanulok, nomálisan viselkedek:) Szerintem ettől nem mindenki lesz az. Nevelés kérdése inkább a ribizliség. Persze van ahol hiába nevelik a gyereket, megy egyik fszról a másikra.

Szóval mindegy, hogy kifesti valaki a körmét vagy sem, nem biztos, hogy az lesz.

2016. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 13 éves korom óta rendszeren festem a körmöm. Nem nagyon érdekelt, hogy más elítélte, nekem tetszett. Csinálj azt ami neked jó és ne azt amit elvárnak tőledhiszen a te kötmöd.
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig rágtam a körmöm. Nekem a körömlakk segített leszokni róla.:D Kb olyan ötödikes voltam amikor el kezdtem festeni, természetesen csak halvány színekkel, aztán nyolcadikban olyan színt használtam amilyet akartam. Most meg középsuliba szintén olyanra festem amilyenre akarom. Nagyon erősek a körmeim, annak ellenére, hogy nagyon sokszor van kifestve. És tök normálisan öltözködöm.:D Szerintem semmi rossz nincs abban ha egy kislánynak ki van festve a körme.:)
2016. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!