Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért rövidke minden körömlakk...

Miért rövidke minden körömlakkban az ecset? Van olyan márka amelyikben normálisan leér az aljáig?

Figyelt kérdés
Alig több mint feléig ér becsavarva is. Soha nem lehet kikenni az utolsó harmadát:(

2016. szept. 19. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még nem találkoztam olyannal én sem, sajnos, mondjuk nagyon drága lakkokat sem szoktam venni, azokat nem annyira ismerem. Szóval lehet, hogy vannak, csak jól meg kell fizetni.

Ha körömlakkot gyártanék, olyat terveznék, ahol az ecset szára hosszabb lenne, a feje pedig tusecsetszerű lenne, hogy lehessen vékonyabb és vastagabb vonalakat is rajzolni vele.

2016. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
A drágább körömlakkokban sem hosszabb az ecset.Az előnye viszont az,hogy mikor az aljára érsz,nem szárad be és ezért oldalra döntve ellehet használni.
2016. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!