Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Kyle-matt folyékony rúszokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minőségre, tartósságra gondolok, mennyire könnyű a felvitele, mennyire csomósodik stb. Mindegy hogy eredeti vagy replika. Tapasztalatokat, véleményeket várok.

2016. szept. 21. 08:04
 1/2 anonim válasza:

Nagyon jók,de azért vannak jobbak hasonló árkategóriában. Nekem van 4 eredeti és 2 ebayes. A kamu rúzsok ahhoz képest amugy elég jòk,kb 2 dollarba kerültek,szoval ha nem akarsz sokat költeni szerintem előbb próbáld ki azokat. Kb 2 max 3 oran at tart az én ajkaimon sajnos,az eredeti pedig kibirja a 8 oras munkanapot evést ivást bármit és maximum 1x kell kicsit belejavitani ha egyáltalán kell. Sajnos NAGYON szárìt,ez az egy bajom van vele,(nagyon alá kell hidratálni mert különben iszonyatosan beleül egy idő múlva a ráncokba) de a színek csodálatosak. Szerintem megérik az árukat összességben,de más márkáktol is vannak ugyanilyen jók vagy talán jobbak is ;)

24/L

2016. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ja, és a világos szineket könnyű felvinni, a sötéteket elég nehéz:)

24/L

2016. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!